Sosyal medya bu testi konuşuyor: Bıyık mı var kuş mu? Siz ne görüyorsunuz?Gördükleriniz hangi kişilik özelliklerinizi anlatıyor?

İnsanların optik illüzyonlar ve zeka testleriyle psikolojisine dair bilgiler edindiğini biliyoruz. Gerçek bir IQ testi yapana kadar bu testlerle siz de varsayımlarda bulunabilirsiniz. Birinci gördüğünüzün size bir şeyler fısıldadığı bıyık ve kuşlar testiyle siz de kişiliğinizi çözmeye başlayabilirsiniz.

Kişilik testlerinin eğlenceli dünyası gökyüzünde salınan bir yüz ve kuşlar görseliyle devam ediyor. Ay üzere mavi bir yüz ve siyah kuşlar… Hangisini evvel gördünüz? Sizin kişiliğinize neler söylüyor?

Görsele yakından bakmak ister misiniz?

Bıyıklı yüzü mü evvel gördünüz?

Bıyıklı ve siyah bıyıklı bir adam yüzü görenler, kibar biri olduklarını muhakkak ediyor. Hassas kişilikleriyle bu şahıslar, çatışma yahut tartışmalardan kaçarlar. Samimi bağlantılar kuran ve bu ilgileri severler. Arkadaşlıklarını riske atmazlar. Güç ve rahatsız edici olaylara hazırlıklıdır. Duygusal ve sezgileri güçlü kimselerdir.

Yüzü fark etmediyseniz ve bunun yerine evvel iki siyah kuşu gördüyseniz, kişiliğiniz için farklı durumlardan bahsetmek mümkün.

Kuşları mı evvel gördünüz?

Görselde birinci olarak iki kuşu görenler, sıcak kalpli ve eğlenceyi seven bireyler. Maceracı bir kişiliğe sahipler. Mükemmel bir arkadaş ve âlâ bir dinleyici olduklarını söyleyebiliriz. Arkadaşları konuşkan ve eğlencceli oldukları için onları çok seviyor. İrtibat marifetleri güçlü ve insan ilgilerinde epeyce güzel olduklarını söylemek mümkün.

İş hayatında beşerlerle irtibat halinde olan ve onlarla yakından ilgilenen bir işe sahip olma olasılıkları yüksek. Meslek ve kesim seçiminde irtibat marifetlerini kullanan bir alana yönelmeleri yararlı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir