HUAWEI MatePad 11.5 tablet, HUAWEI Türkiye Online Mağazası’nda ön satışa sunuldu


Geliştirilmiş donanım ve yazılımla gelen yeni Huawei Matepad 11.5, etkileyici bir PC düzeyinde uygulama ile hizmet paketi sunarak genç profesyonellere ve üniversite öğrencilerine hitap edecek şekilde tasarlandı.

Tabletin 120 Hz ekran yenileme hızı, her bakışta akıcı görseller sunuyor. Yeni yıldız ışığı kum tasarımı, kozmik yıldız halkası kamerasıyla kusursuz bir şekilde çalışarak tableti gerçekten görülmeye değer bir güzellik haline getiriyor. Tabletin simetrik tasarımı klasik estetiğe bir övgü niteliğinde olup, çarpıcı 120 Hz yenileme hızı ve etkileyici %86 ekran-gövde oranı ile tamamlanan en son teknolojileri performansı zirveye taşıyor.

 

Genç Profesyoneller için Mobil Üretkenlik Arttırıcı

Önceden yüklenmiş HUAWEI Notes uygulaması, profesyonel toplantı notu alma olarak konumlandırılmıştır. Kullanışlı not alma şablonları ve kişiselleştirilmiş kapaklarla doludur. Çevik HUAWEI M-Pencil kalem ile sorunsuz bir şekilde çalışarak hareket halindeyken üretken kalmayı kolaylaştırır.

HUAWEI M-Pencil, algılanamayan 2 ms gecikme süresi sayesinde her vuruşun tam inceliğini yakalar. Tabletin 120 Hz yenileme hızı, kâğıt üzerinde yazma deneyimine benzer bir deneyim sunar ve en iyi çalışmalarınızı ve favori içeriklerinizi tüm ihtişamıyla görüntüler. Sadece kalemin ucuna basarak fırça ve silgi arasında geçiş yapabilir veya bağlı bir telefon/PC ekranından çarpıcı bir rengi tablet ekranınıza, Renk Yakalama özelliğiyle aktarabilirsiniz. Snippet Al ve Annotate gibi yüksek düzey özellikler, yalnızca bir dokunuşla metin ve resimleri çıkartmanıza veya yazarken kayıt yapmanıza olanak sağlar ve nihayetinde metne dönüştürür.

 

PC Düzeyinde Yetenek Mobil Üretkenliği İleriye Taşıyor

Modern ofiste büyük miktarda bilgi ve veri işlenmesi gerekiyor, ancak özellikle büyük ölçekli veri düzenleme ve karmaşık bilgi işleme gibi talepkar ofis senaryolarında mobil cihazlar zayıf performans sergiliyor. Huawei’nin PC seviyesindeki yetenekleri, birden fazla pencere açmanıza ve birden fazla veri kümesi üzerinde çalışmanıza olanak sağlıyor, adeta bir dizüstü bilgisayar veya masaüstünde çalışıyormuş gibi.

HUAWEI MatePad 11.5 aynı zamanda klavye ve fare etkileşimlerini destekliyor ve daha hızlı ve daha doğru bir imleçle mümkün hale gelen optimize fare seçimi ve sürükle-bırak işlemleri sunuyor. Tablet, ayrılabilir klavyesiyle bir dizüstü bilgisayar gibi görünüp çalışabilir ve Bluetooth aracılığıyla tablete bağlanarak bağımsız olarak kullanılabilir.

 

Büyüleyici Ses ve Görüntü Keyfi

Bu tablette içerik izlemek de son derece etkileyicidir, bunun nedeni 120 Hz FullView Ekran, 2.5K çözünürlük, P3 renk gamı ve renk yönetimi özellikleridir. Gözler için kolay bir görüntüleme deneyimi sağlamak için TÜV Rheinland Low Blue Light (Donanım Çözümü) ve Titreşimsiz (Flicker-Free) sertifikalıdır.

Dört kanallı yüksek genlikli dört hoparlör ses sistemi ve Huawei Histen 8.0 yetenekleri, elde taşınan bir tabletin hareketli müzik ve ses üretmesini sağlar. Özel Huawei AI gürültü iptal teknolojisi, klavye yazma, fare tıklamaları ve adımlar gibi istenmeyen sesleri otomatik olarak filtreler ve çağrıları mümkün olduğunca net tutar.

7.999 TL kampanya fiyatıyla ön satışa sunulan MatePad 11.5, 300 TL sepet indiriminin yanında 4.697 TL değerindeki M-Pencil, klavye ve fare hediyeleriyle birlikte geliyor. Ayrıca kampanya süresince MatePad 11.5 satın alan kullanıcılar, 749 TL ek ücret ödeyerek FreeBuds SE sahibi de oluyorlar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir